Автори

Абаровський Іван

Іван Кирилович Абаровський народився в с.Білоярське Недригайлівського району Сумської області. Працює в Державному історико-культурному заповіднику «Посулля». Член Всеукраїнської спілки краєзнавців і Національної спілки журналістів України.

Акімов Петро

Акимов Пётр Акімов Петро Михайлович: Первое стихотворение сочинил в юности , с тех пор не расстаюсь с поэзией как с самым нежным и добрым для меня чувством.

Андрєєва Валентина

Приймає участь у роботі Роменського земляцтва, займається краєзнавством, громадською діяльністю, захоплюється вишиванкою.

Андрієвська Світлана

Поетеса та гумористка Роменщини.

Андрієнко Микола

Андрієнко Микола Андрійович народився 1947 року в с. Довга Лука Липоводолинського району. З 1983 року перейшов на роботу в редакцію Недригайлівської районної газети, очолює місцеву літературну студію "Пролісок Посулля". Публікувався в місцевих та республіканських часописах.

Атаманчук Лія

Атаманчук Лія Лія Атаманчук, письменниця.

Бабенко Алла

Бабенко Алла Поетеса родом із Калинового.

Бажанов Микола

Микола Бажанов - видатний роменський письменник.

Барва Мирослав

Мирослав Барва - патріот, краєзнавець і гарний земляк.

Белецкий Евгений

Жизненный путь великого человека и альпиниста. Автор текстов - племянник главного героя, Виктор Белецкий.

Берест Орест

Орест Берест - краєзнавець, патріот Роменщини.

Беценко Тетяна

Тетяна Беценко - доктор філологічних наук, професор, краєзнавець Роменщини.

Бикова Ніна

Ніна Миколаївна Бикова народилася 22 березня 1963 року. Працює молодшою медичною сестрою у Воскресенському фельдшерсько-акушерському пункті. На творчість надихають старовинні українські пісні, які співали у її родині завжди.

Біляєв Сергій

Біляєв Сергій Васильович - начальник 2 Спеціального регіонального центру швидкого реагування, депутат Роменської міської ради.

Бондаренко Олексій

Олексій Михайлович Бондаренко народився 17 травня 1951 року в с. Дмитрівка, Буринського району, Сумської області. Свої вірші друкував в газеті «Путивльські відомості», в альманасі «Елегія 2».

Борисенко Любов

Борисенко Любов Андріївна народилася 23 березня 1958 року. З 1972 року відвідувала літературну студію, яку вела З.Ф.Даниленко, при редакції районної газети «Світло Жовтня». Друкується в місцевій пресі з 1975 року.

Бородько Валентина

Бородько Валентина

Браташ Лариса

Лариса Браташ народилася 1941 року. Навчалась у Шадринському медичному училищі Курганської області. За отриманою спеціальністю працювала фельдшером амбулаторії у селі Кира Читинської області. Вірші почала писати у зрілому віці. З 1996 року друкується у районній та обласній періодиці. Окремі поезії надруковані в альманасі “Елегія” (2004р.).

Бугрим Валентин

Вчений. Журналіст. Педагог. Академік. Публіцист. Поет. Прозаїк. Громадський діяч. Посол Миру. За освітою – електромеханік, журналіст, історик. За покликанням – мислитель, гуманіст, новатор, дослідник, літератор, природолюб...

Будаков Андрій

Андрій Юрійович Будаков Підполковник у відставці. Художник, поет, офіцер, громадський діяч.

Вадько Андрій

Диригент духового оркестру, інженер-механік, прикордонник, рятувальник МНС, цікавий поет - ось яка багатогранна людине живе в Ромні.

Вєтрова Злата

Вєтрова Злата

Вовк Ірина

Вовк Ірина Іванівна. Роменська поетеса.

Вовк Любов

Вовк Любов Федорівна

Вовненко Лариса

Лариса Іванівна Вовненко народилася 8 лютого 1975 року у м.Ромни Сумської області. Працює учителем музики у загальноосвітній школі №1. Почала писати вірші у шкільному віці.

Воропай Анатолій

Воропай Анатолій Давидович народився 20 липня1922 року. 3 1955 по 1973 рік працював у редакції Роменської міськрайгазети заступником, а потім редактором.

Габріелян Аліна

Поетеса Роменщини.

Гарячун Григорій

Гарячун Григорій - письменник, публіцист.

Голуб Оксана

Голуб Оксана - завідувач Роменського краєзнавчого музею.

Горбик Зінаїда

Горбик Зінаїда - начальник відділу освіти Роменського міськвиконкому.

Грицай Людмила

Одна з найталановитіших письменниць сьогоднішньої Роменщини, організатор та педагог.

Даценко Ірина

Ірина Даценко - філософ, космографік, поетеса. Всесвіт замислився...

Дегтярь Василь

ДЕГТЯРЬ Василь Петрович – керівник контрольно-ревізійної служби обласного УМВС України.

Демич Я. В.

Демич Я. В. - науковий співробітник Роменського краєзнавчого музею.

Демченко Дарина

Учениця 2-Б класу НВК №1 імені П.І. Калнишевського , м. Ромни.

Діброва Григорій

Григорій Володимирович Діброва – відомомий краєзнавець Сумщини, літератор, науковець Роменського краєзнавчого музею (1974–2007), голова Роменської міськрайонної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Г. Шевченка, член правління Роменського відділення Українського фонду культури, член Національної спілки журналістів України і Національної спілки краєзнавців України, уродженець с. В’язове Конотопського району. Посол миру.

Донецька Валентина

Відома й талановита письменниця.

Дорофеєва Галина

Дорофеєва Галина Володимирівна – учитель вищої категорії, старший учитель. Народилася 2 квітня 1959 року в Казахстані. Керівник студії образотворчого мистецтва «Єтюд» ім.Л. С. Бреус у СЗОШ № 2 міста Ромни.

Дорошенко Петро

Петро Михайлович Дорошенко народився 2 лютого 1969 року в селі Михайлівка Буринського району. Вірші почав писати з дитинства, а прозу – з юнацьких років. Друкувався в Буринській районній газеті «Рідний край», обласних та всеукраїнських виданнях, альманасі «Елегія» (2004 та 2013 роки).

Есфір Солоха

21.08.1993 року народження. Біологічна сирота, навчається у 8 класі Комунального закладу Сумської обласної ради Роменській загальноосвітній школі-інтернаті І-Ш ступенів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування імені О.А. Деревської.

Єфремова Валентина

Заслужений працівник культури України Валентина Олексіївна ЄФРЕМОВА – мистецвознавець, журналіст, землячка, Посол Всесвітньої Федерації миру, талановитий топ-менеджер Сумського земляцтва у Києві.

Жадько Наталія

Вчитель української мови та літератури СЗОШ № 2 ім. акад. А. Ф. Йоффе.

Жмурко Наталі

Роменська письменниця.

Завгородній Георгій

Завгородній Георгій Федорович – генерал-отаман Роменського районового козацького товариства "Українське Козацтво".

Заворотько Інна

Спеціалізована загальноосвітня школа №1 ім. П. І. Калнишевського.

Заїка (Кострова) Вікторія

Вікторія Заїка (після одруження – Кострова) народилася 20 квітня 1983 року. Була студенткою філологічного й факультету післядипломної та додаткової освіти Сумського державного педагогічного університету.

Заїка Віра

Віра Кузьмівна Заїка народилася в 1939 році. Ще з молодих років Віра Кузьмівна відчуває потяг до віршованого слова.

Зайцева Людмила

"Півжиття я купалася в білих ночах, півжиття – в красивих каштанах...", – так поетично говорить Людмила Зайцева про Архангельськ і Ромни. Бо для неї рідні і Росія, і Україна.

Захарченко Віта

Працюю вихователем у Роменській школі-інтернаті імені Олександри Аврамівни Деревської. Пік мого творчого піднесення припав на період студентських років. Тоді, коли чиста душа пізнала трепетні миті, емоційні переживання, хвилі радості та невдач.

Зацаринний Володимир

Володимир Зацаринний, поет.
Володимир Зацаринний, поет.

Звязка Юлія

Юлія Миколаївна ЗВЯЗКА народилася в с.Хоружівка Недригайлівського району Сумської області. Вірші друкувалися в районній газеті «Голос Посулля», а також у 2001 році на сторінках альманаху літераторів Сумщини – «Слобожанщина» під псевдонімом Юлія Польова.

Іванова (Подпорінова) Тетяна

Тетяна Іванова (Подпорінова) народилася 25 лютого 1961 року в селі Андріївка Роменського району Сумської області. Її поезії є у соціальних мережах. Вірші поетеси пронизані любов’ю до України-неньки, природи рідного краю, близьких їй людей.

Іванченко Ганна

Іванченко Ганна Андріївна народилася 17 червня 1951 р. в с.Ярошівка Роменського району Сумської області. У1964 р. брала участь у конкурсі “Вінок Кобзареві” , оголошений газетою “Зірка” , в якому за вірш одержала приз – путівку в піонерський табір “Молода гвардія”.

Івахник Алла

Роменська поетеса.

Калиновська Вікторія

Юна письменниця, талановита краса Роменщини.

Калініченко Юрій

Калініченко Юрій Іванович народився 13.05.1948 р. у м. Ромни. Вів у школі гурток любителів поезії.

Каплун Катерина

Катерина Каплун - роменська поетеса і паатріот.

Карпенко Надія

Краєзнавець, поет, педагог, чудова людина - таку дочку виховав Йосип Дудка.

Клєйніх Віктор

Літератор, поет, культурний діяч та краєзнавець, патріот Роменщини. Член Спілки Журналістів України. Багато зробив для визнання молодих талантів, приймав активну участь у створенні та розвитку літературно-історичного альманаху "Ромен", головним редактором якого являється на сьогодні.

Клєйніх Настя

Клєйніх Настя, роменська поетеса.

Колесник Валентина

Колесник Валентина Петрівна народилася 28 вересня 1961 року в м. Буринь. Закінчила Київський державний інститут культури ім. О. Корнійчука. Друкувалася в районній газеті «Рідний край», «Путивльські відомості», в Інтернет-виданнях та в альманахах «Буринь-2002», «Елегія» (2004), «Елегія-2» (2013).

Колтоновський Андрій

Поет, поліглот, перекладач, бібліограф та бунтар проти царського режиму.

Колюка Любов

Колюка Любов Василівна народилася 1966 року в с. Воскресенка, працювала вчителем фізики і математики, нині пенсіонер. Писати вірші почала у зрілому віці. Особливо цікавить тема про осінню пору року і нерозділене кохання, захоплюється читанням, вишивкою.

Кондрашина Ольга

Кондрашина Ольга Михайлівна – вчитель світової літератури Перекопівської ЗОШ Ī-ĪĪĪ ступенів. Працює 32 роки, вчитель вищої категорії. Вважає, що поетичним баченням світу людину наділяє природа, але щоб це воно не стало буденним, потрібно вміти розгледіти поетичну зірочку і підтримати її.

Коряченко Ніна

Ніна Коряченко - роменська поетеса.

Косенко Яків

Моя колиска – хутір Немудруї. Серце співає, коли сонечко висвітлює душу, радіє дню, в якому живеш.

Кравченко Валентин

Кравченко Валентин - онук останнього козаки-старшини Засулля.

Кранга Людмила

Кранга Людмила Іванівна народилася в 1943 р. Вірші почала писати більше 30-ти років тому.

Криницький Ігор

Ігор Криницький, журналіст.

Круподер С. П.

Круподер С. П.

Кубах Андрій

Кубах Андрій Іванович - кореспондент, редактор, поет, прозаїк. Кубах вправно володіє мовними засобами, образність має всі риси нашого часу: і незбагненну метафоричність, і музику, і алюзії, і ремінісценції. А сама мова бере в полон його хист і виплескується на папір органічним рядком.

Кузьменко Олексій

Кузьменко Олексій Якович. Народився 3 квітня 1960 року. Одружений, має дві доньки.

Лаврик Микола

Микола Лаврик

Лесниченко Ігор

Ігор Лесниченко - роменський поет.

Лісненко Тетяна

Роменська поетеса, педагог і депутат. Голова міської громадської організації "Літературне об’єднання «ДИВОСЛОВО»", член МСПУ.

Лісний Анатолій

Лісний Анатолій Максимович, народився 14 квітня 1937 р. в с.Терни Недригайлівського району Сумської області в робітничій сім'ї. Працював різноробочим, а після закінчен¬ня університету - викладачем в технікумі, потім інституті, журналістом. З 1997 р. - пенсіонер.

Лук’яненко Катерина

Лук’яненко Катерина Олександрівна. Головний спеціаліст відділу культури Виконавчого комітету Роменської міської ради (2011). Автор поетичної збірки «Революція свідомості» (Київ, 2017 р.).

Майфат Оксана

Оксана Майфат, поетеса.

Малко Олена

Олена Малко, Роменське земляцтво.

Марченко Ольга

Народилася 28 липня 1976 року. Вірші почала писати зі шкільних років, а віднедавна пише гумор. ЇЇ гумореска "Хвороба куми" опублікована у газеті "Сільські вісті" 8 серпня 2014 року (№87)

Марченко Тамара

Тамара Анатоліївна Марченко – вчитель Пустовійтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Роменського району Сумської області. Автор багатьох літературних творів, сценаріїв та присвячень. Упродовж багатьох років керує шкільним гуртком “Проба пера”.

Маслак Микола

Микола Михайлович Маслак за освітою педагог, за покликанням – наставник, по життю – активіст. Його трудова діяльність сягає понад п’ятдесят років. Працював учителем, займав відповідальні посади в райкомі партії, займався навчально-виховною роботою в професійно-технічному училищі, був заступником голови райдержадміністрації. Усе життя Миколи Михайловича пов’язане зі спортом – і зараз він керує створеним ним ветеранським клубом «Дивосил» і тренує, щоб досягати вершин фізичної культури, учнів вищого професійного училища. Депутат районної ради, генератор ідей, атомний реактор енергії, беззаперечний авторитет Недригайлівського району. А ще – приємна в спілкуванні , розумна людина. І як виявилося не так давно - творча натура.

Матушка Аліпія

Свята жіночка з чистою совістю.

Медицина Ромен

Володимир Мусієнко розповідає про історію та сьогодення медицинської справи на Роменщині.

Михно Людмила

Людмила Михно - краєзнавець Роменщини.

Михно Петро

Знавець роменської старовини, краєзнавець та поет рідного краю.

Михно Юрій

Юрій Михно - краєзнавець Роменщини.

Мокренко Анатолій

Один з найвідоміших випускників КПІ знаменитий оперний та естрадний співак (баритон) Анатолій Юрійович Мокренко – народний артист України (1973), народний артист СРСР (1976), лауреат премій Ленінського комсомолу України ім. М.О.Островського (1967), Державної премії Грузії ім. Паліашвілі (1973), Шевченківської премії (1979).

Момот Михайло

Михайло Момот співає в складі сімейного ансамблю "Родина". Віддає перевагу поезії срібного віку та композиторам-імпресіоністам.

Мороз Галина

Галина Мороз.

Мочакова Тетяна

Тетяна Мочакова - поетеса і композитор.

Мусієнко Володимир

Лікар, поет, достойна та душевна людина, яку заслужено поважали роменчани. Почесний громадянин міста Ромни.

Надточій Олександр

Народився 10 травня 1968 року. Ветеран Афганської війни, поет, бард, рятувальник  і патріот та оспівувач рідної Роменщини.

Незабудько Вілена

Вілена Незабудько - краєзнавець, знає багато цікавих людей Роменщини.

Нелін Михайло

Нелін Михайло

Нестеренко Олена

Поетеса та педагог Роменщини.

Ничик Микола

Ничик Микола Миколайович народився в селі Пустовійтівка Роменського району. Достойний учень свого вчителя - Йосипа Михайловича Дудки. Гідно несе людям спрагу справедливості, енергійність, принциповість, небайдужий талант і вдячну щиру душу.

Нищий Павло

Нищий Павло

Носоновский Михаил (Бостон)

Михаил НОСОНОВСКИЙ (Бостон)

Овдієнко Людмила

Овдієнко Людмила Миколаївна (1. 05. 1948, с. Нова Гребля Роменського району Сумської обл.) – поетеса, член Спілки письменників України (1979р).

Овчаренко Іван

Іван Михайлович Овчаренко. Романтичний поет Роменщини.

Одягайло Федір

Федір Савич Одягайло – виконавчий директор «Роменського земляцтва» в Києві.

Олеся Ластівка

Олеся Ластівка (Зоя Солярик) - поетеса Роменщини. Голова міської жіночої організації "Союз Українок". Член Всеукраїнської організації "ПРОСВІТА". Відмінник освіти України. Депутат міської ради трьох скликань. Літературний сайт Олесі Ластівки

Олійник Григорій

Григорій Несторович Олійник (20.10.1922 -21.10.1989р.р) проживав у селі Андріяшівці Роменського району Сумської області. У вересні 1941 року пішов добровольцем на фронт. Найбільше гуморесок, байок, фейлетонів, нарисів, оповідань та ліричних поезій Г.Н.Олійника побачили світу районних газетах "Радянсь¬ке життя", «Комуністичним шляхом», «Більшовицька зброя» і «Ленінська правда», а також у республіканських газетах «Радянська освіта» та «Сільські вісті».

Оніщенко В.

Оніщенко В. - роменська письменниця.

Осадчий Віктор

Віктор Макарович ОСАДЧИЙ народився 14 жовтня 1946 року в селі Чернеча Слобода Буринського району Сумської області. Автор книг «Бистрина» (спільно з Іваном Житником, 1993 рік), «Дві цариці» (2008 рік), «Рідне»(2013 рік). Друкувався в альманахах «Зерна», «Елегія-1», «Елегія-2», «Слобожанщина»,«Каштановий дім»,«Ми».

Охтеменко Юлія

Охтеменко Юлия Николаевна, родилась в поселке Семеновка Липоводолинского р-на, что на Сумщине. Первым литературным трудом был стих, написанный на уроке, с тех пор не покидает занятий на литературной ниве.

Панченко Володимир

Панченко Володимир Володимирович,народився 11 квітня 1969 року в с. Мала Павлівка Охтирського району Сумської області. З 1971 року проживає в м.Ромни,де закінчив загальноосвітню школу№1 і СПТУ№14. З 2011року розпочав писати вірші.

Пасевин Надія

Надія Пасевин.

Пасєвіна Лариса

Лариса Пасєвіна, завідувач відділу обслуговування ЦМБ для дорослих міста Ромни. Народилася 17 березня 1975 року.

Пелих Микола

Майстер-клас по КВН.

Петренко Наталя

Наталія Петрівна Петренко народилася 12 листопада 1961 року у селі Верхосулка Білопільського району Сумської області. Свої перші вірші почала писати ще в шкільні роки. Її творчіть пронизана любов'ю до рідного краю, батьківського дому і дорогих серцю людей.

Плашкін Віктор

І серьйозна людина, й славний гуморист. Та головне - талановитий поет і патріот Ромна.

Полуян Михайло

У творчому доробку Михайла Михайловича Полуяна - збірки поезій, популярні музичні твори. Він відноситься до тієї категорії митців, про яких вже за життя можна сказати, що вони — класики. Його українська поетична мова настільки гарна, що просто зачаровує читача, як прекрасна музика … Місто Ромни може пишатися тим, що така видатна людина проживає саме в ньому.

Пономаренко Оксана

Пономаренко Оксана народилася 9 травня 1980 року в селі Бурики Буринського району. Друкувалася в газетах «Сумщина», «Пошук», «Рідний край», журналі «Однокласник», альманасі «Елегія», (2004 рік). Переможець літературного конкурсу газети «Червоний промінь» (м. Суми). Окремі ії вірші покладені на музику.

Понпа Микола

Боплан, мапа Роменської фортеці Микола Понпа, краєзнавець.

Поперека Григорій

Поперека Григорій народився 23 березня 1962 року. Проживає в селі Іваниця Недригайлівського району Сумської області.

Постоленко Оксана

Постоленко Оксана пише прозові твори з 9 років, має їх близько 15. Дівчинка любить вишивати, займатися танцями, слухати музику, робити людям добро. Гарно навчається, бере активну участь у шкільному та позашкільному житті.

Приліпко Аліна

Народилася 09. 04. 1992 року в с. Вовківці на Роменщині. Пише замальовки, дослідження. Любов’ю до людей та оточуючого світу зігріті ліричні вірші юної авторки.

Проба пера

Літературний гурток: "Проба пера". Село Пустовійтівка. Керівник - Тамара Марченко.

Прокопенко Юрій

Прокопенко Юрій Володимирович народився в селі Успенка Буринського району Сумської області 27 липня 1977 року. В 2004 році були надруковані «Позакласні заходи з математики. 5-8 кл» у бібліотеці «Шкільного світу» та альманах «Елегія», в яких вміщені віршовані твори. У 2006 році брав участь у І (районному) та ІІ (обласному) турах Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2006”, де посів, відповідно, І та ІІ місце. У 2013 році були надруковані віршовані твори в альманасі «Елегія-2».

Пыпин А. Н.

А. Н. Пыпин

Пятчанін Інна

Роменська поетеса.

Редько Наталія

Наталія Редько народилася в Путивлі 30 червня 1977 року. Друкувалася в Буринській районній газеті «Рідний край», Путивльській районній газеті «Путивльські відомості», альманахах «Елегія» (2004 рік), «Слобожанщина» (2007 рік) та Інтернет-виданнях.

Рішняк Іван

Іван Миколайович Рішняк - голова ДАК «Хліб України», депутат Верховної Ради України ІV скликання, людина, котра відігравала і відіграє важливу роль у житті нашого міста і району.

Рогозіна Катерина

Рогозіна Катерина Дмитрівна народилася 1 жовтня 1957року в с. Сакуниха Недригайлівського району Сумської області в родині колгоспників. Працює на посаді наукового співробітника Недригайлівського краєзнавчого музею,що входить до складу Державного історико – культурного заповідника «Посулля».

Романенко Юлія

Романенко Юлія В’ячеславівна народилася 5 грудня 1985 року. У своїх віршах розкриває прекрасні та багатогранні аспекти людської душі, описує мальовничу природу Буринщини. Є щирою патріоткою своєї Батьківщини.

Ромен Людмила

Людмила Валентинівна Ромен (Шевченко) – член Національної спілки письменників України, Національної спілки майстрів народного мистецтва України та Асоціації діячів естрадного мистецтва з 2001 року. Академік Української міжнародної академії оригінальних ідей з 2007 року. Автор поетичних збірок: «На вітрянім вогні»,(1994), «Горобина ніч», (1996), «Мовчать дерева роду…», (1999), «Яблука з неба», (2000), «Білий лебідь – лебідь Чорний», (2005), «Вірую», (2006), «Грім», (2006).

Рудна Віта

Рудна Віта

Савченко Наталія

Савченко Наталія - завідуюча відділу історії краю Роменського краєзнавчого музею.

Світанки

Роменська СЗОШ № 2 імені академіка А.Ф.Йоффе. Літературна студія „СВІТАНКИ”. Керівник - Грицай Людмила Іванівна.

Северин Володимир

Краєзнавець Володимир Северин.

Серце на долоні

Роменська СЗОШ № 2 імені академіка А.Ф.Йоффе. Літературна студія „СВІТАНКИ” презентує збірку "Серце на долоні". Керівник студії - Людмила Грицай.

Синько Ростислав

Ростислав Олександрович Синько - заслужений працівник культури України, кінорежисер, скульптор, публіцист.

Скоробагацький Віктор

Віктор Іванович Скоробагацький - засновник альманаху "Ромен", Людина надзвичайної долі й таланту, Митець, гордість Роменщини.

Скрильник Андрій

Живе і працює в Києві, народився в Ромнах. Поет.

Скрипка Лідія

Скрипка Лідія Олексіївна – директор Роменської середньої загальноосвітньої школи № 2 імені академіка А. Ф. Йоффе.

Смірнова Лілія

Смірнова Лілія -поетеса, прозаїк у стилі фанфік, а ще - велика поклонниця Майкла Джексона.

Стрельченко Віктор

Стрельченко Віктор Петрович - Людина, яка багато зробила для Ромна: мер міста, юрист, поет, громадський та культурний діяч.

Стрипко Ярослав

Ярослав Стрипко - роменський краєзнавець. Керівник гуртка юних краєзнавців Центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Танчик Петро

Знахар і народний цілитель. Завжди готовий допомогти у вашій біді. Розуміється у житті та поезії.

Таран Володимир

Володимир Іванович Таран, вчитель історії, Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10. Переклав на українську мову книгу І. Курилова "Роменська старовина". Блог автора.

Тарасенко Олександра

Тарасенко Олександра

Топіха Ольга

Топіха Ольга народилася 5 лютого 1962 року в селі Андріївщина Роменського району Сумської області. Працювала в с\ г виробництві, на виборних посадах. У даний час займається підприємницькою діяльністю.

Троян Олена

Вчитель української мови та літератури СЗОШ № 2 ім. акад. А. Ф. Йоффе.

Турченко Вячеслав

Вячеслав Михайлович Турченко. Прозаїк і поет, моряк дальнього плавання, старший механік. Народився 18 жовтня 1960 року в селі Олексіївка Роменського району.

Усова Любов

Любов Усова - поетеса та патріотка Роменщини.

Федина Віра

Віра Миколаївна Федина народилася в 1955 році. Вірші її ідуть із самої душі, добре знає життя, зі своїм колоритом.

Федько О. В.

Федько О. В. - завідуючий відділом образотворчого і декоративно-вжиткового мистецтва Роменського краєзнавчого музею.

Федяй Олена

Моє ім'я - Олена Федяй. Я навчаюся в Сумському державному університеті. Ще з раннього дитинства полюбились мені рідні краєвиди, барвиста мова і його величність Слово.

Фесенко Олексій

Олексій Фесенко, репортер та письменник.

Харченко Петро

Учений. Мислитель. Філософ. Поет. Академік. Наш земляк.

Хижко Михайло

Поет-гуморист з Роменщини, друкувався в районній та центральній пресі.

Холявко Анатолій

Анатолій Васильович Холявко - звязківець, моряк, художник, роменський поет і гуморист.

Чернуха Олександр

Чернуха Олександр

Швець Діна

Діна Миколаївна Швець народилася 14 березня 1944 року. У різні роки Діна Миколаївна за відмінну й творчу роботу нагороджена значком «Відмінник народної освіти», медаллю «За багаторічну добросовісну працю», їй присвоєно звання «Старший учитель», «Вчитель-методист», «Заслужений учитель України». Все життя Д.М.Швець захоплюється поезією. лауреат районної літературно-мистецької премії ім. Івана Чумаченка.

Швидько Володимир

Швидько Володимир

Шевченко Олександр

Шевченко Олександр Петрович народився в селі Томашівка Недригайлівського району. Найбільший вплив на становлення як творчої особистості мав його вчитель - поет Йосип Дудка. В творчому доробку Шевченка О.П. - кінокритика, публіцистика, поезія та проза. За словами самого Олександра Петровича, має дві рідні мови - українську та російську.

Шемчук Любов

Талановита поетеса з села Перехрестівка Роменського району Сумської області.

Шрамко Олеся

Шрамко Олеся Іванівна народилася і проживає в селі Волошнівка. Отримала вищу агрономічну освіту. Одружена, має сина. Улюблене заняття – читання художньої літератури.

Штучна Алла

Алла Василівна Штучна, роменська поетеса.

Шугай Олександер

Шугай Олександер Володимирович народився 15 вересня 1940 року в місті Ромни Сумської області. Поет, прозаїк, есеїст, перекладач. Автор поетичних збірок: «Ромен-цвіт», «Неподільність»; прозових – «По стерні босоніж»,» Крапля сонця у морі блакиту», роману-дослідження «Іван ­Баг­ряний, або Через терни Гетсиманського саду», рома­­ну-п’ятикнижжя «Притча про хату, або Со­рок святих»; есе «Багряний читає Липинського... (сторінками книги «Листи до братів-хліборобів»)», «Усе живе – тепле (нове про Григора Тю­тюн­ника)», «Як творилася «Аполлонова лютня» (сповідь ініціатора і редактора першої в XX ст. антології давньої української поезії)».

Шурхало Світлана

Шурхало Світлана Іванівна. Коректор альманаху "Ромен". Відповідальна людина, що слідкує за нашою грамотністю.

Ющенко Олекса

Олекса Якович Ющенко (2 серпня 1917, Хоружівка Недригайлівського р-ну Сумської обл. — 27 грудня 2008) — український поет і журналіст. Закінчив Ніжинський педагогічний інститут і працював у чернігівській газеті «Молодий комунар», керував літературним об'єднанням Чернігівщини За війни був редактором радіостанції ім. Т.Шевченка в Саратові.  Вважав Ромен своїм рідним містом.

Яковенко Оля

Оля Яковенко - письменниця Роменщини.

Яковенко Світлана

Світлана Яковенко - вчитель Миколаївської ЗОШ, прозаїк. Народилася 20 червня 1968 року.

Яковлєв Валерій

Валерій Яковлєв

Янголь Дмитро

Янголь Дмитро

Яременко Антон

Яременко Антон Володимирович, народився 23 липня 1996 року у прекрасному та древньому місті Ромни Сумської області. Займається хореографічною діяльністю. Вірші почав писати з 10 років.

Ярмоленко Тетяна

Ярмоленко Тетяна Григорівна народилася 15 листопада 1989 року в селі Коровинці. Лауреат багатьох конкурсів, районної молодіжної премії імені Івана Чумаченка за вагомі досягнення у літературній діяльності.