Будаков Андрій Юрійович

Будаков Андрій Юрійович

Зимовий ранок
Зимовий ранок

Народився 15 березня 1965 року в м.Ромни Сумської області. Карикатурист, поет-гуморист.
Закінчив Роменську середню школу№2.
З 1982 по 1986 роки навчався в Одеському вищому артилерійському командному училищі ім. М.В.Фрунзе.
Офіцерську службу розпочав у м. Кушка Туркестанського військового округу, надалі на теренах колишнього СРСР. Зі шкільних часів та впродовж служби постійно випускав сатиричні газети.

Осінь (с. Довгополівка)

Малював карикатури, плакати, займався дизайнерським оформленням та ілюструванням статей у газетах «Панорама» (Республіка Башкортостан), «Вісті Роменщини», «Тандем», «Рятувальник», журналах «Армия» та «Надзвичайна ситуація». Переможець конкурсу карикатуристів, оголошеного київською газетою «Експрес-об’ява» (1993). Учасник міжнародного конкурсу карикатури «Сльози тільки від сміху» (м.Київ, 1995). Ілюструє власні гуморески.
З 1997 по 2015 рік проходив службу в Міністерстві надзвичайних ситуацій України. Брав участь у варифікаційній місії ОБСЄ у Косово у 1998-1999 роках. Учасник бойових дій. Підполковник у відставці.
Завідувач Музею рятувальної служби, голова Ради ветеранів Міжрегіонального центру швидкого реагування. Член громадської організації літераторів «Літературне об’єднання «ДИВОСЛОВО» та Спілки письменників України.

Герб Криму (2014)
Герб Криму (2014)

Друкувався в журналах «Армія», «Надзвичайна ситуація», газетах «Панорама», «Експрес-об’ява», «Рятувальник», «Вісті Роменщини», «Тандем», «Робоча газета» та «Сільські вісті», у збірці поезій «З Україною в серці», « І пером і серцем», збірці Спілки письменників України «Десна», Віснику видавництва «Склянка часу».
Видав книгу гуморесок «Валяючи дурня». Переможець конкурсу карикатуристів у 1993 році в м.Київ, лауреат Роменської міської літературно-краєзнавчо-мистецької премії у номінації «Художня література» (поезія та проза) ім.Павла Ключини у 2017 році.
Готуються до друку дві книги Андрія Будакова: збірка гуморесок «Веселенькі теревеньки» та збірка вірщів «Кубики життя».  Останнім часом автор долучився до співпраці з літературно-історичним альманахом «Ромен» в якості техничного редактора.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *