Поперека Григорій

Поперека Григорій

Григорій Поперека народився 23 березня 1962 року. Закінчив на відмінно Іваницьку 8-річну школу в 1977 році. Потім навчався в Харківському радіо-технікумі, після закінчення якого отримав диплом мікроелектронника. В 1981-1984 служив на Чорноморському флоті.
Після служби продовжив навчання в Харків¬ському Інституті Радіоелектроніки, який закінчив у 1990 році за фахом інженер-конструктор електронно-обчислюваної техніки. До 2003 року працював у Харківському Науково – Дослідному Інституті «Метрологія». Пройшов шлях від техніка до інженера-конструктора 1 категорії.
З 2004 року займається краєзнавством. Публікувався у Недригайлівській районній газеті «Голос Посулля», літературно-історичному альманасі «Ромен» та всеукраїнському науковому журналі «Сіверянський літопис». Автор книги «Іваниця – дитя Купайла» (2018 р.).
У вільний час займається фотографією. На громадських засадах працює адміністратором неофіційного сайту села Іваниця Недригайлівського району Сумської області, на якому виставлено більше 2000 світлин автора.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *