Протоієрей Димитрій Долгий

Батюшка Дмитро

З початку виникнення загрози цілісності нашої держави до нашого регіону прибули військові підрозділи Збройних Сил України. Тому з березня 2014 року Всіхсвятська громада на чолі з настоятелем протоієреєм Димитрієм Долгим не залишилась осторонь та активно долучилася допомагати воякам. Збирали одяг, матраци, подушки, ковдри, продукти харчування та відвозили їх армійцям, де допомагали їм в облаштуванні на території біля села Ярмолинці. Пізніше там завдяки зусиллям православного духівництва був установлений намет під храм. Богослужіння проводив священик із Глинська протоієрей Віктор Крижановський. Батюшка й донині є духівником військовиків.
Паралельно з іншими громадами міста Всіхсвятська церква допомагала харчами та теплими речами прикордонникам, що у місті Середино-Буда. А починаючи з осені 2014 року, протоієрей Димитрій Долгий долучився до активної волонтерської діяльності. Неодноразово їздив до зони АТО, де роздавав гуманітарну допомогу солдатам та духовно їх підтримував. Наразі священик організовує збір теплих речей, продуктів харчування та ін. для військовиків Роменщини, що боронять нашу державу на Сході країни.

Дари від «ДАРу» та підприємців

Підприємці та громадська організація «ДАР» нашого міста теж виявилися «на висоті». Протягом 2014 року ними зібрано коштів на суму 333 397 грн. На ці гроші були закуплені бронежилети, форма, взуття, а також обладнання. Вагомий внесок у цю благородну справу зробила дирекція підприємства облспоживспілки «Роменський ринок», яка неодноразово надавала допомогу для зони АТО речами та продуктами.
Творчий колектив літературно – історичного альманаху «Ромен» теж вніс свою скромну частку на підтримку наших бійців у зоні АТО на суму 1000 грн.
Окремо слід відзначити роботу роменських волонтерів, зокрема Маслій Валентини. За ії ініціативою було організовано приготування сухих борщів для бійців АТО, рецепт яких вона роздобула у дніпропетровських колег.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *