Лук’яненко Катерина Олександрівна

Лук’яненко Катерина Олександрівна

Лук’яненко Катерина Олександрівна народилася 11 жовтня 1988 року в місті Ромни Сумської області. Навчалася у СЗОШ № 1 імені П. І. Калнишевського. Потім вступила на навчання до Роменського коледжу Сумського НАУ. А вже у 2010 році закінчила і Сумський НАУ за фахом «Бухгалтерський облік і аудит».
Ще з дитинства усі її думки були направлені на мистецтво. Вона вивчала ази музики, брала пензля у руки, займалася хореографією, робила перші спроби пера. І всі ці захоплення не були марними. У дорослому житті ще й обрала шлях Творчості. І вже протягом п’яти років працює у міському будинку культури на посаді «балетмейстер» зразкового аматорського хореографічного колективу «ВІВАТ». Цей колектив неодноразово доводив свої вміння як у міських заходах, так і беручи участь у різних обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах.
І весь цей час не полишала літературної творчості, поступово намагаючись вдосконалити своє вміння. Слова її віршів проникають у самі глибини людської душі, описуючи пристрасть почуттів, красу навколишнього світу, філософію життя та політичні перепуття.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *