Україна – незалежна країна!

Україна – незалежна країна!

Україна! Скільки глибини у цьому слові… Це золото безмежних полів, бездонна синь зачарованих небес, тихі плеса річок та блакитні очі озер і ставків. Це безмежні поля, степи і ліси, зелені долини і луки, неозорі верховини і простори, біленькі хати і велич міських краєвидів – все це наша Україна. І саме в 2014 році ми відзначаємо 23-ю річницю Дня її Незалежності. Таким чином, 21 серпня 2014 року учасники молодіжного творчого об’єднання «Імпульс» районного організаційно-методичного центру народної творчості і культосвітньої роботи при відділі культури Роменської районної державної адміністрації (керівник Яна Бик) провели акцію з нагоди відзначення 23-ї річниці Дня Незалежності України «Україна – незалежна країна!» з метою виховання громадян у дусі патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю, формування глибокої поваги до державних символів України, мови, минулого та сьогодення нашої України.

Флешмоб, Ромни
Флешмоб, Ромни

В рамках акції учасники любительського об’єднання безкоштовно розповсюдили більше двохсот емблемок із зображеннями державних символів, стрічок, бутоньєрок та повітряних кульок кольору національної символіки серед мешканців Роменського району та міста, отримуючи навзаєм веселі усмішки та добрі побажання. Найбільше були задоволені наймолодші патріоти нашої Батьківщини, коли отримали такі гарні подарунки.
Розповсюдження стрічок відбувалося в різних точках міста Ромни: на вул. Соборній, б-рі Шевченка, вул. Коржівській, вул. Маяковського та вул. Горького. Приємно було усвідомлювати той факт, що переважна більшість роменців з радістю переходила на спілкування українською мовою.
Велика мета ніколи не досягається одразу. Тільки маленькими, але впертими і принциповими кроками можна досягнути успіху. Я впевнена, що через такі акції, як «Україна – незалежна країна!», ми наповнимо нашу державу українським змістом та повернемо собі горде ймення та козацьку славу з вільними та щасливими людьми, які знають ціну своєї свободи!

Перший етап культурно-мистецького фестивалю «Тобі, єдина Україно, натхнення, творчість і любов!»

Фестиваль, Ромни
Фестиваль, Ромни

На виконання розпорядження голови Роменської районної державної адміністрації від 26.02.2015 № 55-ОД «Про організацію проведення І етапу та забезпечення підготовки та проведення ІІ етапу обласного культурно-мистецького фестивалю «Тобі, єдина Україно, натхнення, творчість і любов!», наказу відділу культури Роменської районної державної адміністрації від 03.03.2015 № 22-ОД «Про І етап обласного культурно – мистецького фестивалю «Тобі, єдина Україно, натхнення, творчість і любов!» з нагоди відзначення 25-річниці Незалежності України протягом березня – листопада 2015 року селами району буде крокувати естафета в рамках обласного фестивалю, під час якої творчі колективи закладів культури представлять громаді свої творчі звіти, що, безумовно, буде яскравою культурно-мистецькою подією в районі. Тематика таких звітів спрямована на виховання національної гідності, патріотизму, поваги і любові до України, вивчення історичних, культурних і духовних надбань народу. Урочисте відкриття І етапу фестивалю відбулося 28 березня 2015 року в Андріяшівському сільському будинку культури за участю начальника відділу культури Роменської районної державної адміністрації Момот С.В., голови Андріяшівської сільської ради Дибчинської І.С., методистів районного організаційно-методичного центру народної творчості і культурно-освітньої роботи, працівників закладів культури, творчих колективів та окремих виконавців – аматорів, майстрів декоративно-прикладного мистецтва Андріяшівської сільської ради.
Надалі фестиваль «Тобі, єдина Україно, натхнення, творчість і любов!» крокуватиме селами Роменщини протягом цього року, а заключний гала-концерт кращих колективів та окремих виконавців буде приурочений Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *