Тетяна Лісненко

Лісненко Тетяна Станіславівна

Лісненко Тетяна Станіславівна народилася в с. Лучка Липоводолинського району на Сумщині в 1959 році.
Після закінчення Сумського педуніверситету працювала вчителем української мови та літератури, народознавства та малювання, заступником директора з виховної роботи в Роменській загальноосвітній школі №3, начальником відділу культури Роменського міськвиконкому.
З 2003 року – заступник директора з виховної роботи у Комунальному закладі Сумської обласної ради Роменській загальноосвітній школі-інтернат 1-Ш ступенів імені О. А. Деревської, вчитель української мови та літератури, образотворчого мистецтва та народознавства.
Друкувалася на сторінках обласних і республіканських газет і журналів: «Культура і життя», «Справи сімейні», «Педагогічна Сумщина», альманасі «Ромен», «Вісті Роменщини», альманахах м. Хмельницький, м. Канів та Антологіях цих міст, а також в Енциклопедії сучасної України, т.7. Твори надруковані в книзі «Літературна Роменщина», Енциклопедія української літератури, колективних збірках – «Лава», «Грань», «З Україною в серці».
Нею видано 12 прозово-поетичних збірок: «Сповідь», «Вересневий зорепад», «На полиновім вістрі», «Крок до осені», «Золоті мальви», «Гойдають соняшники небо», «І вишита душі моєї лиштва», «Кобзареве слово невмируще», «І долі в слові поєднались», «Дикий мед», «Окраєць приспаного саду», «Розхристане літо». 23 її поезій покладено на музику різних композиторів та з успіхом виконуються на сценах міста, області, України. Депутат міської ради 1У , У та У1 скликань, член Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Т. Г. Шевченка, голова Роменського осередку імені Олени Теліги, голова Роменської міської громадської організації «Літературне об’єднання «ДИВОСЛОВО», лауреат літературної премії ім. Павла Ключини, член Національної спілки журналістів України, член МСПУ.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *