Рубець Олександр Миколайович

Рубець Олександр Миколайович

Мене звати Рубець Олександр Миколайович, я народився в мальовничому місті Ромни, що на Сумщині – 18 лютого 1998 року.
У 2004 році пішов у перший клас ЗОШ №11. Маючи неабиякий музичний слух, безмежно закохався у звуки природи: пташині ансамблі, оркестри вітрів та ніжні мелодії квітучих весен… Тож, разом зі шкільними предметами, опановував ази музики, навчаючись в дитячій музичній школі міста Ромни по класу баян, але разом з тим опановуючи домру, фортепіано та гітару.
Після закінчення музичної школи та 9-ти класів загальноосвітньої – у 2013 році перший раз переступив поріг Роменського коледжу Сумського національного аграрного університету, де зустрів справжніх друзів, чудових товаришів, прекрасних педагогів і наставників. Протягом 4-х років був старостою групи, активним учасником художньої самодіяльності, активним учасником різних конкурсів та олімпіад, активним любителем і учасником спорту, а особливо футболу.
Студентські роки надихнули мене на поезію і я саме тоді написав свого першого вірша. Він був про рідну Україну та співочий край, який спіткала біда на Донбасі в 2014 році. Поступово я почав писати про кохання, про побут народу, про красу рідного краю та на інші не менш важливі теми. Свою трудову діяльність розпочав в КП “Ромникомунтепло” РМР. Наразі закінчую Сумський національний аграрний університет і працюю у своєму рідному коледжі РК СНАУ на посаді інженера з охорони праці та за сумісництвом викладачем предмету Основи охорони праці та Охорони праці в галузі, продовжуючи писати вірші котрі я вважаю Божим посланням!

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *