Рубець Олександр Миколайович

Рубець Олександр Миколайович

Рубець Олександр Миколайович, народився в древньому мальовничому місті Ромни, що на Сумщині, 18 лютого 1998 року.
В 2004 році пішов у перший клас ЗОШ №11. Маючи неабиякий музичний слух, безмежно закохався в звуки природи: пташині ансамблі, оркестри вітрів та ніжні мелодії квітучих весен… Тож, разом зі шкільними предметами, опановував ази музики, навчався в дитячій музичній школі міста Ромни по класу баян.
Після закінчення музичної школи та 9-ти класів загальноосвітньої – у 2013 році вступив до Роменського коледжу Сумського Національного Аграрного Університету, де зустрів справжніх друзів, чудових товаришів і наставників. Протягом 4-х років був старостою групи, активним учасником художньої самодіяльності, активним любителем і учасником спорту, а особливо футболу.
Студентські роки надихнули мене на поезію, і я саме тоді написав свого першого вірша. Він був про рідну Україну та співочий край, який спіткала біда на Донбасі в 2014 році. Потім я почав писати про кохання, про побут народу, про красу рідного краю та на інші теми. Наразі закінчую Сумський Національний Аграрний Університет і працюю в КП “Ромникомунтепло” РМР, продовжуючи писати вірші, котрі я вважаю Божим посланням!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *