Учасники молодіжного творчого об’єднання «Імпульс»

Живемо і пам’ятаємо

День Перемоги… Це особливе свято назавжди залишиться для багатьох затьмареним від гіркоти втрат і осяяним сонцем Перемоги. Його наближали, як могли, люди, яким було важко в ті вогненні літа і яким найважче сьогодні. У довічному боргу молоде покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через горнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги.
Закладки в книги до Дня ПеремогиМолодь чудово розуміє, що дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр. Не щезне з пам’яті молодого покоління, не піде в забуття велика трагедія та подвиг нашого народу – його битва, його перемога над фашистами. Тому не випадково учасники молодіжного творчого об’єднання «Імпульс» районного організаційно-методичного центру народної творчості і культосвітньої роботи при відділі культури Роменської районної державної адміністрації (керівник Яна Бик) провели акцію з нагоди відзначення Дня Перемоги «Живемо і пам’ятаємо!». Її мета – виховання у молоді поваги до героїзму, відваги і стійкості співвітчизників, формування почуття гордості за старше покоління.
Учасники любительського об’єднання доклали всіх творчих зусиль та створили власними руками понад 100 закладок у книги, які подарували своїм друзям, знайомим, рідним, одногрупникам, однокласникам. Такі дарунки мали змогу отримати всі працівники відділу культури Роменської районної державної адміністрації та закладів культури району. Також ця акція активно пройшла у селі Коржі на мітингу з нагоди 69-ї річниці Дня Перемоги під назвою «Салют, Перемого!». Вихованці дитячого садка «Берізка» та учні початкових класів Коржівської ЗОШ І-ІІІ ступенів були приємно здивовані, отримавши такі гарні і символічні подарунки. Тож потрібно виховувати у підростаючого покоління патріотизм, любов і повагу до ветеранів Великої Вітчизняної війни.
«Ветерани! Сивочолі наші, дорогі! Скільки горя випало на долю вашого покоління! Але ви мудрі, ви вмієте любити і прощати. Спасибі, що вижили, що перемогли! Якби не ви – не було б сьогоднішнього свята!»

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.