Шемчук Любов Григорівна

Шемчук Любов Григорівна

Про себе
За віршами стоїть душа,
Ота, що з ночі не зігріта,
Що викупалась у сльозах
І восени чекає літа.

ШЕМЧУК Любов Григорівна народилася на Сумщині, в селі Кашпури Роменського району. Навчалася у математичному класі Вовківської середньої школи. Після закінчення навчання більше 40 років працювала в одній із установ пенітенціарної служби України в Сумській області.
Вірші стала писати у зрілому віці. Автор трьох поетичних збірок: «Волошкові літа» (2012 р.), «Барви моєї осені» (2016 р.) та «Ні дня без любові» (2019 р.). Поезії Любові Шемчук друкувалися у п’ятьох колективних збірниках маріупольських поетів (м.Маріуполь). Також періодично друкується у місцевому історико-літературному альманасі «Ромен» та газеті «Вісті Роменщини». Частина віршів увійшла до книги «Роменщина літературна» ( 2012 р.,упорядник Григорій Стрельченко).
Поетичні твори Любові Шемчук неодноразово публікувалися на сайті Міжрегіональної спілки письменників та Конгресу літераторів України «Свой вариант», а також на сторінках Міжнародного поетичного альманаху «Новый Ковчег» та додатків до нього «Рында» і «Лірник» (редактор Сергій Дунєв). Частина поезій увійшла до колективної збірки Спілки письменників України «Десна» (2017 р.), ювілейного колективного збірника харківських поетів «Клуб Візбора» (2018 р., укладач Олег Бондар), колективної збірки «Леонтович єднає міста» (м.Покровськ, 2018р.,упорядник Віталій Михайлов), колективного збірника поетів сумщини «Грані слова» (м.Суми, упорядник Микола Ремньов), літературного альманаху «Я – женщина» (м.Харків, 2019 р., упорядник Анна Абрамова) та ін.
Деякі вірші покладені на музику роменськими композиторами Володимиром Момотом, Василем Маньком і сумськими композиторами Ларисою Травниковою та Людмилою Пастушенко. Наразі у своєму доробку має більше 1000 поетичних творів, написаних українською та російською мовами.
З 2017 року є членом Спілки письменників України. Неодноразовий дипломант Міжрегіонального фестивалю «Час Візбора» у номінації «поезія» (м.Харків), дипломант Міжнародного конкурсу сучасної української поезії «Мова калинова» (диплом 2 ступеню) у номінації «любовна лірика» (2019р.).
Нині пенсіонерка, продовжує працювати та займатися творчістю, яка стала невід’ємною частиною її особистого життя.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.