Букет ромашок

Нові перемоги юної програмістки

Нещодавно ми писали в газеті про дівчинку-семикласницю Московець Наталію, яка навчається у Роменській СЗОШ № 2 ім. акад. А.Ф. Йоффе.
На її рахунку не тільки перемоги на міських та обласних олімпіадах з інформатики, але й в інших обласних та всеукраїнських конкурсах і турнірах.
На початку квітня в школу надійшов лист від директора СМДУ Н.Д.Світайла, у якому він дякував педагогічному колективу за високий рівень підготовки школярів нашого навчального закладу й запрошував Наталію взяти участь в очному турі другої заочно-очної олімпіади з інформатики 2010-2011 н.р. на базі кафедри комп’ютерних наук цього університету.
Проректор також відмітив, що “ваша учениця продемонструвала високий рівень навичок та вмінь у галузі алгоритмізації та програмування, використовуючи творчий підхід до розв’язку задач з програмування підвищеної складності.”
Очний тур відбувся 15 квітня 2011 р. для 140 учнів Сумської області. На фінальні змагання були запрошені кращі учні з Кролевця, Ромен, Конотопу, Охтирки, Путивлю, Лебедина, Тростянця, Полтави та Чернігова, які розв’язали найбільшу кількість задач. Усі учасники пройшли шість заочних турів, кожен з яких терміном у місяць. До фінальних змагань дійшла й Московець Наталія.
Перед конкурсантами стояло завдання розв’язати сім задач за 3,5 години.
Неймовірна гордість за Наталію охопила нас, коли з’ясувалося, що в числі 8 призерів виявилась і наша роменчанка. Переможці отримали дипломи, сувеніри та цінні подарунки.
Особливо ж вразила школярів кульмінація турніру, коли було презентовано новий напрямок роботи студентського інформаційно-комп’ютерного центру СумДУ – робототехніка. Учасникам була надана можливість у інтерактивному режимі ознайомитися з технологіями програмування робота LEGO MindStorm NXT 2.0, що викликало у всіх масу позитивних емоцій.
Знаючи про змагання, дівчина перш за все відмічає теплу, дружню обстановку, складність олімпіадних завдань, прагнення всіх учасників показати кращі результати та особливо те, що виявилася нагода знову поспілкуватися з однодумцями.
Колектив школи щиро вітає Московець Наталію, її вчителя Чуланова В.І. та батьків, які щиро підтримують і допомагають школярці в її здобутках. Нехай розквітає юний талант, юна надія Роменщини!
Нехай щастить тобі, Наталко! А успіх і перемога сприяють тобі в сходинках до олімпійських вершин.

Л.О.Скрипка, директор СЗОШ № 2
ім. акад. А.Ф.Йоффе

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *