11-А клас, СЗОШ №2, 2011

Подяка тим, хто завжди поруч!

Минають останні дні шкільного життя. Сьогодні їх можна лічити на пальцях, а ще недавно здавалось, що урокам не буде кінця. І це не дивно, адже все колись закінчується. Так і школа…
Уже скоро ми будемо випускниками славнозвісної СЗОШ №2, яка за довгі роки існування має неабиякі здобутки. Вона вирізняється старанністю учнів і мудрістю викладачів, які працюють тут не один рік та знаходять підхід до кожної дитини.
До дев’ятого класу наш 11-А був розділений на дві гімназійні групи: фізико-математичну – 9-Б і гуманітарну – 9-А (незмінним класним керівником якого була Дорофєєва Г.В).
Склалося так, що в фізико-математичній групі класними керівниками побувало декілька вчителів. З вдячністю ми згадуємо кожного з них: Есіну О.М., Гущина В.М., Шмітько Ю.А., Похитуна А.І. і Голуб Т.М. Кожен з них допомагав у вирішенні складних проблем, підтримував у падіннях і щиро радів нашим маленьким перемогам.
Майже три роки класним керівником 9-Б класу був Гущин Володимир Михайлович. Але, на жаль, не довелося здійснитися найбільшій його мрії – довести свій фізико-математичний клас до закінчення школи. Хвороба обірвала життя цього доброго, шанованого не лише в школі, а й у місті, педагога. Та залишилися сотні вихованців, які будуть пам’ятати його щиру душу, ніжний погляд і неповторну посмішку. Для кожного з нас він знаходив тепле слово і вселяв упевненість у собі. Світлий образ класного керівника завжди житиме в наших серцях.
Час іде…І сьогодні 11-А клас, який об’єднує колишній гуманітарний 9-А та фізико-математичний 9-Б, під своє керівництво прийняла Дорофєєва Галина Володимирівна. Вона, як добра мама, піклується про нас, допомагає гідно долати труднощі та сміливо йти в майбутнє.
Галина Володимирівна – педагог вищої категорії, її поважають та люблять усі школярі. Адже це вона, учитель малювання й креслення, уже з першого класу вчить дітей розуміти красу, цінити й творити її. У школі працює студія «Етюд», створена саме Галиною Володимирівною. Десятки дітей займаються тут. І кожен знайшов собі справу до душі. Хтось малює олівцем та фарбами, а хтось виявляє неабиякі здібності в декоративно-прикладному мистецтві. Уся студія образотворчого мистецтва заповнена виробами талановитих школярів. Галина Володимирівна все своє життя присвячує дітям. Вона супроводжує школярів у туристичних подорожах і поїздках на творчі конкурси. Маючи освіту декоратора, Галина Володимирівна багато сил прикладає для благоустрою навчального закладу. Завдяки її ідеям, оформлені куточки відпочинку в шкільних коридорах, де діти отримують задоволення не лише від естетичної краси, а й від спілкування з живою природою.
Ми вдячні всім учителям, які завжди були поруч з нами і які зробили все можливе, щоб ми стали справжніми людьми – гідними громадянами України. Попереду в кожного – своя життєва дорога. Будуть на ній падіння й злети, але тепер уже оцінки за наші вчинки ставитиме лише життя.
Пройдуть роки, та ми згадуватимемо з вдячністю тих, хто завжди був поруч з нами протягом одинадцяти нелегких, проте таких цікавих років шкільного життя…

Наталя Жмурко, випускниця 2010р.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *