Герої Роменщини

«Герої не вмирають!»

З нагоди 1-ї річниці Героїв Майдану 20 лютого 2015 року в приміщенні Коржівського сільського будинку культури на високій духовно-патріотичній ноті відбулась районна культурно-мистецька акція на вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні «Навіки герої! Нам їх ніколи не забути» за участю голови Роменської районної державної адміністрації Білохи В.О. та голови громадської організації «Майдан Роменщини» Біловола О.В., військовослужбовців, що брали участь у АТО на сході України. До культурно-мистецької акції також долучилися делегації сільських рад та громадськість району.
Відео учасника Майдану роменця Артема Турченка «Майдан зсередини очима роменців», продемонстроване на мультимедійному екрані, знову нагадало всім присутнім буремні дні листопаду 2013 – лютого 2014, в які вирішувалась доля України. В супроводі тривожних слів ведучих перед глядачем пройшли слайди всіх подій Майдану.
Пісня «Україно…» у виконанні Валентини Васильченко та всіх учасників тематичної програми прозвучала заключним акордом, а вдячність учасників культурно-мистецької акції вилилася у щирі оплески на адресу військовослужбовців Роменщини, які брали участь у зоні АТО і на власні очі бачили всі жахи сьогодення.
Маємо надію, що нашу рідну Україну чекає нова ера, коли кожен з нас найвищими цінностями буде вважати людське життя і високі ідеали духовності
Пам’ятаймо: Україна – це ми! Україна починається з нас! З кожного з нас! Герої не вмирають! Вони завше будуть у наших серцях! Слава Україні! Героям Слава! Слава Небесній Сотні!

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *