Лук’яненко Катерина Олександрівна

ВІВАТ, КАТЮШО!!!

Лук’яненко Катерина Олександрівна Народилася 11-го жовтня 1988 року. З 2009 р. працює у міському Будинку культури керівником зразкового аматорського ансамблю танцю «ВІВАТ», який за роки діяльності був неодноразовим учасником і переможцем різних міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів і фестивалів.

Танцювальна група «Віват!», керівник Катерина Лук’яненко
Танцювальна група «Віват!», керівник Катерина Лук’яненко

Автор поетичної збірки «Революція свідомості» (Київ, 2017 р.). Співавтор збірок «Говорить Майдан» (Київ, 2014 р.), «Різдвяний карнавал» (Київ, 2014 р.), «Рідний шлях» (Київ, 2015 р.), «Роменщина літературна» (Суми, 2012 р.). З 2004 року друкується у місцевому альманасі «Ромен». Учасниця фестивалю «Дні української культури в Болгарії» – м. Бургас (2014 р.), народного Віче на Майдані Незалежності – м. Київ (2014 р.). Переможець конкурсів “Молода муза” від редакції часопису “Дзвін” (Львів, 2014 р.), Всеукраїнських літературних конкурсів «Лікуємо сміхом» та «Pro Patria» (Дрогобич, 2015-2016рр.). Лауреат I ступеня мистецького міськрайонного конкурсу, присвяченого світлій пам’яті Почесного громадянина міста Ромни, фундатора Лібаво-Роменської та Роменсько-Кременчуцької залізниць Г. М. Навроцького (поема “Дорога в майбутнє”), у номінації “дорослі” (2014 рік). Нехай нікого не здивує така кількість звань і нагород у молоденької ювілярки. Адже вона чітко визначила мету свого життя і життєве кредо: «Живу кожну мить. І кожну мить відображаю у віршах. Поезія – це моє повітря, мій спокій, моє натхнення, мої почуття і мої думки. Поезія – це моє життя. А моє життя – поезія. Це мій світ, чарівний і неповторний, непояснюваний…
Слова приходять з неба. І народжується моя поезія».
P.S. Творчий колектив «Ромену» вітає нашу Катю Лук’яненко з першим ювілеєм і бажає здров’я та перемог у всіх видах мистецтв. VIVAT, КАТЮШО!!!
С. Захарченко

Один коментар

  1. Відповідно до Указу Президента України від 23 січня 2018 року № 13 «Про стипендії Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва» Катерині Олександрівні , як писменниці призначено стипендію.

    Вітаємо та бажаємо перемог!

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *