Режим надзвичайної ситуації

Робоча поїздка начальника МЦШР С. Біляєва на Луганщину

29-31 січня начальник Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України полковник служби цивільного захисту Сергій Біляєв перебував з робочим візитом у Луганській області. Основна мета поїздки – особисто оцінити стан справ у регіоні для розробки комплексу першочергових заходів щодо подолання наслідків гуманітарної катастрофи, спричиненої бойовими діями.
Сергій Біляєв з Геннадієм Москалем 30 січня керівник МЦШР ДСНС України Сергій Біляєв зустрівся з очільником Луганської ОДА Геннадієм Москалем та взяв участь у нараді керівного складу Луганщини та представників силових відомств, яку провів особисто віце-прем’єр міністр України Геннадій Зубко. Сергій Біляєв: Проблем у Луганській області, звичайно, дуже багато: зруйнована інфраструктура, не працюють підприємства, плюс до цього тривають бойові дії. Режим надзвичайної ситуації на сьогоднішній день введено в тих районах Луганщини, де тривають бойові дії – Новойдарскому, Попаснянському та Станично-Луганському. Особливу увагу в забезпеченні відновлення і функціонування систем життєзабезпечення приділено містам Щастя, Станиця Луганська, селах Кримське, Новотошковка, Трьохізбенка, Троїцьке і Чорнухине, тобто населених пунктах, які знаходяться на лінії вогню. Тут встановлюються автономні джерела живлення, створюються додаткові аварійні бригади для ремонту пошкодженої інфраструктури, в разі різкого похолодання будуть розгорнуті пункти обігріву. В медустановах біля зони бойових дій йде повне комплектування персоналом, крім того, мирним жителям буде надаватися невідкладна медична допомога.
Сьогодні першочергові питання – надання гуманітарної допомоги жителям постраждалих від обстрілу міст і сіл, евакуація людей, підготовка інтернатів для прийому дітей з прифронтових населених пунктів, створення реєстру людей, які бажають виїхати з небезпечних територій. Наразі 100 чоловік особового складу нашого центру, 23 одиниці техніки готові до виконання дій за призначенням.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *