Альманах Ромен, 2014 рік.

Сторінки творчої дружби

Час так швидко минає, що течія життя, здається, своєю стрімкістю й невпинністю набагато випереджає кипучий і клекотливий потік гірської ріки. Учора вже стало історією, а сьогодні вже віє майбутнім…
Ще ніби так недавно ювілейний примірник альманаху «Ромен» пахнув свіжою фарбою, а зараз він уже є надбанням творчої історії не тільки Ромен і Роменського району, а й славної багатогранними талантами Недригайлівщини. Адже в попередньому номері журналу «Ромен» надруковано творчі та історичні матеріали 13 авторів з сусіднього Недригайлівського району.
У нинішньому випуску часопису «Ромен» знову знайшли своє достойне місце поезії, статті, оповідання та інші матеріали із благословенного Недригайлівського краю. Сторінки творчої дружби розквітли новими почуттями, думами та іменами. Додалося, наприклад, літераторів та знавців історії рідного краю (О.Чернуха, Г.Поперека, М. Маслак, К.Рогозіна).
Позитивом творчої дружби двох районів у виданні «Ромен» є те, що в результаті зауважень у творчому доробку авторів з Недригайлівського району в царині літератури, крім віршованих творів, з`явилися і прозові. Оцінювати художню якість поезії та прози, що надрукована в цьому номері альманаху «Ромен», ми просимо читачів. Всі критичні зауваження будуть враховані та взяті до уваги.
Двері видання «Ромен» широко відкриті для всіх бажаючих друкуватися в ньому. Ми ласкаво запрошуємо на сторінки журналу не лише тих, хто добре володіє літературним словом, а й художників, музикантів, фотомайстрів, скульпторів. Адже розповіді про їх творчі досягнення будуть представляти для читачів і шанувальників справді непідробний інтерес.
Бажаємо всім, хто підтримує «Ромен», не байдужий до нього, ясного зорепаду творчих удач і успіхів у Новому 2014 році. Хай усі ваші мрії і сподівання збуваються і знаходять своє відображення в альманасі «Ромен».
Микола АНДРІЄНКО, голова Недригайлівського відділення редакції журналу «Ромен».

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *