Кранга Людмила Іванівна

Кранга Людмила Іванівна

Кранга Людмила Іванівна народилася 1943 року в м. Нижній Тагіл Пермської області в Росії. У Ромнах проживає з 1953 року. Має вищу економічну освіту. Усе життя займає активну громадянську позицію. Зараз на заслуженому відпочинку.
Творчий шлях як поетеса розпочала більше ніж 30 років тому. Пише вірші, різні за тематикою як українською, так і російською мовами. Дуже полюбляє природу рідного краю, вболіває за долю України. Її вірші – відображення її самої.
Друкувалася в газетах «Сияние Севера», «Предрассветные огни», «Вісті Роменщини», «Ленінська правда» «Білопільщина», в літературно-історичному альманасі «Ромен», альманасі «Серце Європи» та в колективних збірках «Обрії», «Українонька в нас одна», «Живи, поезіє, живи!» Пробує себе і в журналістиці, автор близько тридцяти статей, в яких висвітлює події літературного життя Роменщини.
2016 року побачила світ перша поетична збірка Людмили Кранги «Мій чарівний світ», 2018 року – книга про воєнне життя та долю її батьків «Пам’ять жива», а 2019 року – друга поетична збірка «Прабабушка я, бабушка и мама». З 2014 року Людмила Кранга – заступник голови літературного об’єднання «Обрії».

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *