Рідна Роменщина

З ювілеєм, земляцтво!

Стрімко летить час… Здавалося б, ще зовсім недавно відзначалася 10-а річниця створення Роменського земляцтва у Києві, а вже цьогоріч у липні буде 20-річний ювілей цієї громадської організації.
Приємно усвідомлювати, що двадцять років не пройшли марно. За цей період земляцтвом зроблено чимало добрих справ: надання гуманітарної та іншої допомоги роменцям, систематична підтримка діток Глинської школи-інтернат, участь у відновленні історичних пам’яток Роменщини (Святодухівський собор на Базарній площі та Калнишева Троїцька церква в Пустовійтівці), фінансова допомога школам у підготовці до навчального року (ремонт, обладнання кабінетів). Впевнені, що вас із вдячністю згадують люди похилого віку та інваліди, котрим завдяки сприянню земляцтва час від часу надавалася гуманітарна допомога, в тому числі і на лікування. Немало зроблено також земляцтвом «Роменщина» для відновлення духовності на своїй малій батьківщині: постійно надавалася допомога в організації виставок місцевих художників як у Роменському краєзнавчому музеї, так і в Києві, Сумах та інших населених пунктах, а також – в організації пленерів. Багатьом місцевим творчим талантам допомагали організаційно та матеріально при виданні та презентації їхніх книжок, у відзначенні ювілеїв роменських митців.
Не оминаєте увагою, шановні представники земляцтва, і наш літературно-історичний альманах «Ромен» – час від часу надсилаєте для публікації цікаві й актуальні матеріали, за що колектив наш щиро вам вдячний (особливо Валентині Єфремовій ).
Важко перелічити у невеликій привітальній статті усі добрі справи Роменського земляцтва. Та все ж ми (та й уся громадськість Ромна і Роменщини) впевнені, що й надалі можемо розраховувати на авторитетний вплив, підтримку та допомогу нашого земляцтва. Бо невирішених проблем у місті та районі, на жаль, ще багато. Сподіваємося також на вашу участь в організації відзначення 100-річчя від народження нашого земляка – письменника Леоніда Полтави (2021 рік).
Віримо у вашу любов до рідного краю.
З роси і води вам усім!

Редколегія літературно-історичного альманаху «Ромен»

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *