Широка магістраль, б’є вітерець в обличчя. Та старовічний страх казати правду в вічі виходить, наче пес, з обачливих обочин, винюхуючи сенс, мов виснажений гончий. Чи,
![Олег Шупляк. Бо має пройти Час...](https://romen-sula.org/wp-content/uploads/2024/07/oleh-shuplyak.-bo-maye-proyty-chas.jpg)
Ромен. Літературно-історичний альманах.
Публічне видання для популяризації історії та творчості мешканців міста Ромни та Роменського району Сумської області, Україна.
Широка магістраль, б’є вітерець в обличчя. Та старовічний страх казати правду в вічі виходить, наче пес, з обачливих обочин, винюхуючи сенс, мов виснажений гончий. Чи,
Моє життя, мої надії, І світ чарівного тепла, Коли була на світлій хвилі, Музичний цвіт тримала я. Сьогодні я в мистецтві щиро, Дарую людям лейтмотив,
Роздмухує вітер отруєних війн катаклізми І попіл ретельно скальпує заплесканий ґрунт. Де градус тривоги постійно по стовпчику лізе, Формуючи згусток зневіри, свою власну гру. Німе
Я знов з тобою , древній град, Землею рідною милуюся святою! Неначе у квітучий Райський Сад Вознеслася душа Покровською горою! До твого серця, де Успені
Сьогодні день ластівки – символу весни. Прилетіла рання ластівка – Вродить нива, буде ласівка. Прилетіла благовісниця – Все хороше, кажуть, здійсниться. Ластівко, ластівко, Візьми ластовинки,
Алла Іванівна Бабенко народилася 27 грудня 1974 року в с. Житне Роменського району на Сумщині. У 1990 році закінчила місцеву дев’ятирічку, у 1992-му — Миколаївську
Це про вас чи ваших знайомих?
Відомості застарілі чи неточні? Маєте поправки чи доповнення? Якісні фото?
Присилайте: info [пес] romen-sula.org
Ми виправимо інформацію якомога швидше.