Троценко Микола Андрійович

Троценко Микола Андрійович

Зимовий пейзаж
Зимовий пейзаж

Народився 24 грудня 1938 року в селі Перекопівка. Там пройшло його нелегке дитинство і юність. По закінченню сільської восьмирічки навчався в Запорізькій будівельній школі, працював теслею на новобудовах Запоріжжя. Після служби в повітряно-десантних військах працював на заводі „Дніпроспецсталь”.

Урожай
Урожай

Пізнавати таїну малювання почав у відносно пізньому віці: лише в 1963 році вступив до трирічної студії Запорізького обласного Будинку народної творчості. Навчався на факультеті малюнку і живопису Московського народного університету.

Мамине подвір’я
Мамине подвір’я

Повернувся в рідне село і вісімнадцять років працював учителем образотворчого мистецтва і керівником студії образотворчого мистецтва „Веселка” в Перекопівській середній школі.

Вітер
Вітер

Брав участь в обласних, республіканських та всесоюзних виставках. Його твори неодноразово відзначалися дипломами, грамотами, медалями лауреата.
За успіхи в розвитку образотворчого мистецтва Міністерством культури України нагороджений Почесною грамотою, Міністерством освіти – значком „Відмінник народної освіти”. Йому присвоєно звання „Старший вчитель”.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *