Терещенко Лариса Миколаївна

Терещенко Лариса Миколаївна

Соняхи з квітами
Соняхи з квітами

Народилася 10 листопада 1974 року в смт. Терни Недригайлівського р-ну Сумської області. Закінчила Тернівську середню школу, далі навчалася в Київському технікумі легкої промисловості за спеціальністю модельєр взуття. З 1996 по 2010 рік працювала на Роменській взуттєвій фабриці модельєром. І до цього часу Лариса допомагає у створенні сценічних костюмів та взуття для учасників хореографічних колективів МБК.
Малювання – її улюблена справа з дитинства. Працювала у техніці акварель та олівець. Зараз більшість картин пише олією. В цій галереї 11 робіт присвячені жіночій красі. Картини Лариси наче живі, вони дарують безмежну радість та піднімають настрій.
Із січня 2013 року очолює дитячу студію образотворчого мистецтва «Чарівна палітра» МБК. Тепер кожен має змогу доторкнутися до прекрасного світу художниці та повчитися у неї майстерності. Зараз у студії займається більше тридцяти дітей різного віку, яких Лариса Миколаївна лагідно називає «Мої горобчики». За два роки учні оформили більше 10 своїх виставок, на які потрапили найкращі роботи. Діти завжди з захопленням слухають наставницю та поспішають на її заняття.

Конвалії
Конвалії

У січні 2013 року була нагороджена Грамотою відділу культури виконавчого комітету міської ради. У березні цього ж року Лариса Миколаївна отримала художньо-мистецьку премію імені Нестора Кизенка за перше місце в номінації «Народна творчість» в конкурсі, який проводився Недригайлівською державною адміністрацією та громадською організацією «Недригайлівське земляцтво в м. Києві». Робота-переможець та ще дві роботи автора залишились у фонді Недригайлівського краєзнавчого музею.
У травні 2013 року нагороджена Грамотою управління культури і туризму національностей та релігій Сумської обласної державної адміністрації в рамках проведення фестивалю «Талантами уславлена земля – це рідна Сумщина моя».

Дівчина у полі
Дівчина у полі

У листопаді 2014 року нагороджена Грамотою відділу культури виконавчого комітету міської ради за сумлінну працю, професійну майстерність та з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
Картини Лариси – це щось неймовірне. З одного погляду видно, що їх малювала не лише талановита, а ще й дуже добра, щира, весела людина, яскрава особистість!

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *