Юхта Людмила Миколаївна

Юхта Людмила Миколаївна

Аплікація під шпон
Аплікація під шпон

Народилася 7 травня 1973 р. в м. Ромни Сумської області. Навчалася в Лебединському педагогічному училищі. Працювала вихователем у дитячому садку №13. Аплікацією з природного матеріалу займається з дитинства. В 1993 році освоїла техніку маркетрі та аплікації зі шпону, майстер-клас «Виготовлення креативної картини».

Аплікація під шпон
Аплікація під шпон

На посаді вчителя образотворчого мистецтва в Сумській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №27 працює з 2012 року. Закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А.С.Макаренка. Загальний педагогічний стаж роботи 16 років. За результатами попередньої педагогічної атестації 2014 року має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії». Викладає предмет у 1-7 класах.

Розпис по склу
Розпис по склу

У 2013 році стала лауреатом міського етапу обласного конкурсу «Золоте серце»; переможцем на Міжнародному фестивалі мистецтв, має Кубок Росії з художньої творчості і педагогічних інновацій «Асамблея мистецтв», у конкурсі «Педагогічні інновації»; учасник міського конкурсу «Срібні родзинки».

Розпис по склу
Розпис по склу

Роботи майстрині неодноразово експонувались у містах: Києві, Львові, Полтаві, Харкові та ін. Картини знаходяться в приватних колекціях Польщі, США, Швеції, Індії та ін.

Розпис по склу
Розпис по склу

Брала участь у програмах: «На часі», «Вечірня кава» Сумського ОТРК (2010 p.), «Мистецька палітра» Академ-ТБ (2012 p.).
На основі власного багаторічного досвіду створила авторську програму «Виготовлення креативних картин, декоративних виробів та сувенірів » початкового, основного та вищого рівня для вихованців молодшого, середнього та старшого віку.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *