Левченко Михайло Михайлович

Левченко Михайло Михайлович

Думи про Україну
Думи про Україну

Народився 12 листопада 1977 року в місті Ромни Сумської області. Українець.
У 1985 році пішов у перший клас ЗОШ I-III ступенів села Андріяшівка. У 1993 році після закінчення школи вступив до Роменського с/г технікуму, де отримав спеціальність техніка-механіка.
У 2008 році закінчив Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука. На дипломну роботу зробив проект – «Благоустрій центральної частини села Андріяшівка».

Спасівський натюрморт
Спасівський натюрморт

Від Сумського козацтва у 2010 році нагороджений козацьким орденом “350 років перемоги гетьмана І. Виговского у Конотопській битві” за розбудову Української Козацької Держави.
З 2012 по 2016 рік працював в ТОВ «Агробізнес ТСК».
Співавтор книги поета Григорія Олійника «Там, де тече річка Сула».
Михайло Михайлович пише картини олією та бере участь у різних виставках, також захоплюється скульптурою, різьбою по дереву, професійною фото- та відеозйомкою.
Завдяки спонсорам – Генеральному директору «Агробізнес ТСК» Свірському Г.А. та голові СФГ «Урожай» Шевченку М.І., змагається на чемпіонатах світу і Європи із гирьового спорту й прославляє Україну, Сумщину та Роменщину. Все це втілює в собі ідеї патріотичного, політичного, духовного та культурно-історичного виховання молоді.

Червоні маки
Червоні маки

Михайло Михайлович має звання «Майстра спорту міжнародної конфедерації майстрів гирьового спорту». Багаторазовий чемпіон світу. Чемпіон та рекордсмен Першої Олімпіади МКМГС гирьового триатлону в екстремальних умовах. П’ятиразовий чемпіон та рекордсмен світу в екстремальних умовах високогір’я на горі «Домбай» (висота 3200 метрів), на горі «Ельбрус» (висота 4200 метрів – найвища гора в Европі), за умов дефіциту кисню – 50-60%. П’ять разів занесений до Книги рекордів Гіннеса.
Міжнародною конфедерацією майстрів гирьового спорту у 2016 році нагороджений спортивним орденом «Золотий Гирьовик».
Одружений. Жінка – Левченко Наталія Володимирівна. На даний час проживає в селі Андріяшівка Роменського району Сумської області.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *