Рудик Лідія Григорівна

Студія образотворчого мистецтва «Роменцвіт»

Гуртківці студії «Роменцвіт»
Гуртківці студії «Роменцвіт»

Студія образотворчого мистецтва «Роменцвіт» Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю створена в 1964 році.
Першим керівником колективу був художник-педагог Дубінчук Іван Миколайович. З 1972 року її очолює керівник-методист гурткової роботи Рудик Лідія Григорівна.
З 2003 року студія носить назву «Роменцвіт». В ній розвивають свої здібності близько 60 дітей, які навчаються в гуртках початкового, основного та вищого рівнів.
У 2008 році студії присвоєно звання «Зразковий художній колектив» (Наказ Міністерства освіти і науки України від 5.08.2008р. №733 «Про присвоєння почесного звання «Зразковий художній колектив»).

Зимовий пейзаж Юсової Олени
Зимовий пейзаж Юсової Олени

Головна мета студії образотворчого мистецтва – художня освіта та естетичне виховання дітей, розвиток у них почуття прекрасного, формування високого естетичного смаку, вміння розуміти та оцінювати мистецтво, красу та багатство рідної культури.

Натюрморт О. Кільчевського
Натюрморт О. Кільчевського

Багато уваги і часу приділяється позастудійній роботі. Популяризації дитячої творчості, виявленню талановитих дітей сприяє постійна участь у виставках-показах робіт студійців і в майстер-класах для бажаючих долучитися до чарівного мистецтва малюнку. При Центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю існує картинна галерея, яка обновляється двічі на рік. Діти люблять свою студію, тут відбуваються маленькі вернісажі, що дають можливість представити власні твори як перший крок, сходинку до великого мистецтва.

Вознесенська церква, робота Т. Гордієнко
Вознесенська церква, робота Т. Гордієнко

Студія образотворчого мистецтва «Роменцвіт» посідає в місті одне з чільних місць з підготовки підростаючого покоління для навчання в закладах різної акредитації.
Її випускники продовжують творчу діяльність, багато з них набули фаху художника, майстра декоративно-ужиткового мистецтва, або ж професій, пов’язаних з мистецтвом.
Не переривається взаємозв’язок між колишніми вихованцями та нинішнім творчим колективом студії: творчі виставки в приміщенні старших друзів, їхні консультації та поради своїм меншим колегам є безцінним вкладом у справу навчання та виховання підростаючого покоління.
Неодноразово вихованці «Роменцвіту» ставали дипломантами та призерами міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *