Ізостудія “Етюд”

Ізостудія “Етюд”

Ізостудія “Етюд” спеціалізованої загальноосвітньої школи № 2 ім. акад. А.Ф.Йоффе була створена 1 вересня 2001 року.

Ізостудія “Етюд”
Ізостудія “Етюд”

У лютому 2005 року відбулась персональна виставка дитячих робіт ізостудії у м. Києві, в музеї –майстерні І.П.Кавалерідзе на Андріївському узвозі, яка тривала майже місяць .
У липні 2005 року учні взяли участь у V Всеукраїнському фестивалі мистецтв “Майбутнє України – діти” (м. Київ), де стали лауреатами в номінації “Образотворче, декоративно-прикладне мистецтво” і були нагороджені дипломом і путівкою на море.
У грудні цього ж року в музеї Культурної спадщини (м. Київ) відбулась виставка-конкурс дитячої творчості представників Сумської області, в якій школярі зайняли призові місця й отримали грамоти та подарунки.
У 2006 році учнів ізостудії запросили у столицю на міжнародну конференцію “Становлення культури миру – передумова стабільного процвітаючого суспільства”, де вони взяли участь у конкурсі малюнків “Міцна сім’я – запорука миру” і отримали міжнародні сертифікати та звання “Юний Посол Миру” з рук президента Міжнародного благодійного фонду допомоги та дружби Чонг Джинь Паля.
Найактивнішими членами шкільної ізостудії є: Долгая Мальвіна, Третяк Олена, Шевченко Марина, Скіпін Юрій, Ткаченко Лідія, Козловська Альона , сестри Радченко Анна та Ірина, які відвідують її вже кілька років і радують своїми талановитими роботами.
З 16.11.2005 року дитячий творчий колектив носить ім’я роменської вчительки малювання Ліни Семенівни Бреус.
Щорічно в ній займається близько 30 учнів навчального закладу віком від 7 до 16 років. Навчальна програма охоплює основні види творчої діяльності з образотворчого мистецтва.
Головні завдання студії: сформувати духовний світ, художні почуття, навички, уміння дитини як гармонійно розвинутої особистості, здатної до самореалізації та самовдосконалення і підготувати її до самостійного життя.
Основна мета – навчити учнів школи основам образотворчої грамоти, виховати високу культуру, розвинути фантазію, художньо-творчі здібності та високі морально-етичні якості кожної дитини.
Усі види народного мистецтва, з якими знайомляться студійці, сприяють розумінню тих традицій, на яких базується сучасне декоративно-ужиткове мистецтво, розвитку естетичного смаку та шанобливого ставлення до української народної творчості.
Керівник ізостудії, досвідчений вчитель образотворчого мистецтва вищої категорії, Дорофеєва Галина Володимирівна виховує у дітей любов до рідної землі, свого народу, його традицій.
Роботи вихованців ізостудії “Етюд” добре знають не тільки у нашому місті й області, але й в Україны. Юні художники постійно беруть участь у шкільних, міських і обласних конкурсах та виставках: “Майбутнє лісу в твоїх руках”, “Рідні краєвиди”, “Юні таланти Роменщини”, “Народна іграшка”, “Замість ялинки – букет”, “Великодня писанка”, “Здоров”я очима дітей”, “Світ моїх прав” та багато інших.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *