Горбик Олександр Миколайович

Горбик Олександр Миколайович

Журавлі над річкою
Журавлі над річкою

Народився 2 жовтня 1979 року в місті Ромни. Закінчив ЗОШ № 4, далі навчався в Харківському військовому університеті, служив у Збройних Силах України. Потяг до малювання у нього з’явився вже в 4 роки. В дитячому садку малював олівцями. Вихователі були здивовані та вихваляли здібності маленького Сашка. У шкільні роки малювання теж було улюбленим предметом.
Після закінчення університету деякий час працював у приватній фірмі. Проте його хобі не полишало хлопця і він самостійно почав вивчати мистецтво живопису видатних майстрів минулого та сучасності. Малює в реалістичному стилі здебільшого пейзажі. Виконує роботи на замовлення. Частина робіт Олександра знаходиться у приватних колекціях як в Україні, так і за кордоном.

Зимовий пейзаж
Зимовий пейзаж

Олександр – безмежно талановитий. Він є чоловіком далекоглядним, тонко відчуває красу рідної природи. Про свої картини Олександр говорить так: «На моїх картинах – життя, а відтворювати його мені хочеться завжди. Люблю блакитний колір. Люблю з’єднувати барви повітря та води, дивитись, як вони переливаються з одного в інший, любити це – одне з найголовніших творчих завдань».
Справді, від картин Олександра важко відірвати погляд. Можна годинами дивитися на них, не перестаючи знаходити щось нове для себе. Фантазувати разом з художником. «Життя для мистецтва, для людей – і з цього отримувати стимули і наснагу до творчості, до повноцінного життя», – говорить майстер. Талант, який є у Олександра,– це дар Божий. Його картини заворожують, вони, справді, дарують безмежну радість та піднімають настрій. «З дитинства я люблю природу та намагаюсь відобразити її красу на полотні, повністю підкоряючи художні засоби розкриттю свого задуму і під час малювання картини я мислю пензлем, досліджуючи таємницю живопису. Коли малюю, я відчуваю і промінь сонця, і шелест берізок, і тихий шум води, красу не у побаченому, а у відчутному переживанні, диво прекрасних ліній і барв. Ідея моїх картин живе в моїй душі».
Роботи художника приваблюють поетичністю, теплотою, добротою і душевною щедрістю. Він тонкий

Літній пейзаж
Літній пейзаж

майстер колориту, художник філософського складу, його живописні твори – це роздуми в барвах. У Олександра розвинена надзвичайна спостережливість, уміння виявити найхарактерніші риси людини і природи. З притаманною йому спостережливістю він передає буйну гру сонячних променів, багатство колірних відтінків. За художника говорять його картини, де є й добро і любов, що пройшли через його чудове серце. Він чутлива до краси, доброти людина, що любить рідну землю та природу. Картини, намальовані душею художника, живуть вічним життям!

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *