До 70-річчя загибелі Роменської патріотичної антифашистської групи. Рік тому у своїй статті «Герой – антифашист» я писала про випускника нашої школи, учня 8-В класу Володю
![Юрій та Володимир Войнаревич](https://romen-sula.org/wp-content/uploads/2018/10/Voynarevichi-Volodimir-i-Yuriy-525x400.jpg)
Ромен. Літературно-історичний альманах.
Публічне видання для популяризації історії та творчості мешканців міста Ромни та Роменського району Сумської області, Україна.
До 70-річчя загибелі Роменської патріотичної антифашистської групи. Рік тому у своїй статті «Герой – антифашист» я писала про випускника нашої школи, учня 8-В класу Володю
(до 70-річчя з дня загибелі) Учням та випускникам школи № 2, які не повернулися з війни, присвячується Листування з нині вже покійним полтавським письменником П.П.Ротачем
Нещодавно учні та вчителі СЗОШ № 2 ім. акад.. А.Ф.Йоффе відвідали м. Санкт-Петербург. За запрошенням лауреата Нобелівської премії з фізики (2000 р.) академіка Ж.І.Алфьорова делегація
Нещодавно ми писали в газеті про дівчинку-семикласницю Московець Наталію, яка навчається у Роменській СЗОШ № 2 ім. акад. А.Ф. Йоффе. На її рахунку не тільки
Педагоги школи завжди радіють і пишаються перемогами своїх вихованців, адже до них іти нелегко й не один день треба наполегливо працювати вчителеві й учню. І
У цьому році вперше міжнародна асоціація викладачів російської мови та літератури (МАПРЯЛ) при підтримці Фонду “Русский мир” та Міністерства освіти і науки Російської Федерації провели