![Портрет бабусі Портрет бабусі](https://romen-sula.org/wp-content/uploads/2018/08/kupreyenkov-vitaliy-babusya-300x196.jpg)
Народився 14 листопада 1956 року. Мистецькі здібності проявлялися з дитинства. Навчався в місті Москва, освіта незакінчена вища, технічна. Художнє мистецтво освоїв у ЗНУМ. Нині проживає у селі Левченки Роменського району.
![Зимовий пейзаж Зимовий пейзаж](https://romen-sula.org/wp-content/uploads/2018/08/kupreyenkov-vitaliy-winter-300x197.jpg)
Брав участь у республіканських, обласних виставках та у виставках, організованих Роменським краєзнавчим музеєм. Художник передбачає, що мистецтво має «вийти на вулицю» – до пересічного громадянина, а саме: у створенні малих архітектурних та художніх форм з народною, історичною та казковою тематикою, а також у художньому облаштуванні сучасних місць відпочинку.