Виставка робіт учнів В.-Бубнівської ДМШ

Клас образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва с. В. Бубни

Виставка «Україна європейська»
Виставка «Україна європейська»

У 2009 у Великобубнівську дитячу музичну школу прибув на роботу молодий і енергійний викладач Максим Коропець, який набрав клас образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва .
Вже понад сім років діти з села Великі Бубни та навколишніх сіл опановують різні техніки мистецтва. На даний час цей клас налічує 17 обдарованих дітей.
Творчі роботи учнів Великобубнівської ДМШ неодноразово перемагали на районних та обласних конкурсах. Найталановитіші випускники школи продовжують своє навчання у мистецьких освітніх закладах. Так Зореслава Перешивайло вступила на навчання до

Дитячі роботи
Дитячі роботи

Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка на спеціальність викладача образотворчого мистецтва, Євген Когут здобуває освіту у Гадяцькому коледжі культури і мистецтв імені І.П.Котляревського за фахом «образотворче мистецтво», Руслана Хвостенко вступила на навчання до Сумського вищого училища культури і мистецтв ім. Д.С.Бортнянського на факультет декоративно-вжиткового мистецтва, Максим Садиков здобуває вищу освіту у Сумському Національному аграрному університеті на факультеті архітектури.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *