Шевченко Віктор Дмитрович

Шевченко Віктор Дмитрович

Ікона Божої Матері
Ікона Божої Матері

Народився 25 жовтня 1946 року в селі Межиріч Лебединського району Сумської області в сім’ї художника-оформлювача. Батько – Дмитро Якович, мати – Анастасія Леонтіївна.
У 1948 році батьки завербувалися на завод до Сибіру, в м. Кемерово, куди забрали й маленького Віктора.
А 1953 року родина Шевченків повернулася на Батьківщину, в рідне село Межиріч, де й пішов Віктор в 1954 році до початкової школи. Навчаючись у другому класі, за прикладом батька почав малювати. В 6 класі пішов у гурток малювання до вчителя Дубровіна Івана Матвійовича, який відвідував протягом трьох років. Перейшовши до середньої школи, знову продовжив малювати. Вчителем-наставником був Павленко Кость Федорович. Написав у 1966 році одну з перших картин «Чорноморці».

Купальниця
Купальниця

У 1966 році вступив на військову службу до Радянської Армії в м.Благовєщенськ, де також продовжував писати, оформляти Червоний куточок.
В 1962 році їде на Західну Україну в с. Завадка Львівської області, де влаштувався працювати вчителем малювання та фізичної культури. За порадою завідуючого методичним кабінетом Миколи Івановича в 1975 році вступив до Одеського педагогічного інституту ім. Ушинського на художньо-графічний факультет, який закінчив у 1980 році.

Натюрморт
Натюрморт

З 1970 року почав працювати в Коржівській ЗОШ. У 1982 році в школі пройшла перша виставка картин. Роботи продавалися в Києві. Потрапляли до Італії.
У 1973 році за порадою директора почав оформлювати кабінети в Коржівській школі. На прохання директора Пустовійтівської школи робив розпис географічного кабінету.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.