Володимир Семенович Шевцов

Шевцов Володимир Семенович

Стан душі – козак

Саме такими словами і в доброму гуморі зустрічає у квітні своє 60-ліття лікар-ветсанексперт з 36-річним стажем роботи на ниві ветеринарії Володимир Семенович Шевцов. Перший трудовий досвід ювіляр здобув на батьківщині – в місті Бахмач Чернігівської області, що в 25 км від колишньої гетьманської столиці Батурина. У 1968 році вступив на ветеринарний факультет Української сільгоспакадемії, а отримавши диплом працював на посаді ветлікаря в Краснопільскому відгодівельному радгоспі на Сумщині, з 1974 р. – лікарем-ветсанекспертом Роменського м’ясокомбінату, начальником відділу виробничо-ветеринарного контролю підприємства. З 2002 року працює офіційним лікарем держветмедицини. Як офіцер запасу займав за сумісництвом посаду начальника штабу цивільної оборони хіміко-небезпечного об’єкту.
У трудовій книжці Володимира Семеновича вже не вистачає сторінок для записів про нагородження почесними грамотами й преміями за сумлінну працю, громадсько-суспільну та культурно-масову роботу. Відзначаючись веселою вдачею, скромністю і доброзичливістю, вимогливістю і активною життєвою позицією, він є для колег взірцем професійної відданості обраній справі, ерудиції, патріотизму. Незмінний староста Заслуженого самодіяльного народного хору України Роменського центру культури і дозвілля, заступник голови Роменського товариства <Просвіта>, один із засновників Роменського районного козацького товариства – все це також про нього.
Служіння вітчизні, суспільним інтересам були і залишаються моральними критеріями майора запасу Збройних Сил України Володимира Семеновича Шевцова. Враховуючи особистий ваговий внесок у розбудову Українського козацтва, нашому ювіляру присвоєне козацьке військове звання полковника Українського козацтва. Не злічити його козацьких звитяг, та зауважу, що за видатний внесок у збереження національної пам’яті Володимир Семенович одним з перших удостоєний <Хреста Петра Калнишевського>. Тож слова державного Гімну України <… і покаже, що ми, браття, козацького роду> сказані ніби про нього – ветерана ветеринарної служби. Додам, що про садибу лікаря Шевцова навіть розповідав журнал <Огородник>.
Асоціація спеціалістів та Головне управління ветеринарної медицини в Сумській області щиро вітають Володимира Семеновича з 60-річчям і бажають йому міцного здоров’я, родинного затишку та всіляких гараздів.
Науменко В.І заступник начальника Головного управління ветеринарної медицини в Сумській області.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *