Студія образотворчого мистецтва «Єтюд» ім.Л. С. Бреус у СЗОШ № 2 існує з 2001 року. Її керівник – учитель вищої категорії, старший учитель Дорофеєва Галина
![Дорофеєва Галина Володимирівна,](https://romen-sula.org/wp-content/uploads/2018/08/dorofeyeva-galina-435x400.jpg)
Ромен. Літературно-історичний альманах.
Публічне видання для популяризації історії та творчості мешканців міста Ромни та Роменського району Сумської області, Україна.
Студія образотворчого мистецтва «Єтюд» ім.Л. С. Бреус у СЗОШ № 2 існує з 2001 року. Її керівник – учитель вищої категорії, старший учитель Дорофеєва Галина
Країна, у якій усіх дітей навчатимуть малювання, подібно письму, незабаром стане попереду всіх інших. Дені Дідро. Образотворче мистецтво – унікальний навчальний предмет, який дає учням