Для мене весна – найкраща пора року. НАВЕСНІ Вже травичка піднялася. Перші квіти навкруги. Сонце сяє над землею, Бо розтанули сніги. Весело пташки співають, Тепле
![Жоров Артур](https://romen-sula.org/wp-content/uploads/2018/09/zhorov-artur.jpg)
Ромен. Літературно-історичний альманах.
Публічне видання для популяризації історії та творчості мешканців міста Ромни та Роменського району Сумської області, Україна.
Для мене весна – найкраща пора року. НАВЕСНІ Вже травичка піднялася. Перші квіти навкруги. Сонце сяє над землею, Бо розтанули сніги. Весело пташки співають, Тепле