До 70-річчя загибелі Роменської патріотичної антифашистської групи. Рік тому у своїй статті «Герой – антифашист» я писала про випускника нашої школи, учня 8-В класу Володю
![Юрій та Володимир Войнаревич](https://romen-sula.org/wp-content/uploads/2018/10/Voynarevichi-Volodimir-i-Yuriy-525x400.jpg)
Ромен. Літературно-історичний альманах.
Публічне видання для популяризації історії та творчості мешканців міста Ромни та Роменського району Сумської області, Україна.
До 70-річчя загибелі Роменської патріотичної антифашистської групи. Рік тому у своїй статті «Герой – антифашист» я писала про випускника нашої школи, учня 8-В класу Володю
(до 70-річчя з дня загибелі) Учням та випускникам школи № 2, які не повернулися з війни, присвячується Листування з нині вже покійним полтавським письменником П.П.Ротачем
Це про вас чи ваших знайомих?
Відомості застарілі чи неточні? Маєте поправки чи доповнення? Якісні фото?
Присилайте: info [пес] romen-sula.org
Ми виправимо інформацію якомога швидше.