Другові та однодумцю. Простий портрет: і скромний, і відвертий. Доступний він. Флегматик, оптиміст. В досягненні мети- проникливий і впертий, А по життю завжди запеклий журналіст.
![Абаровський Іван, музей "Посулля", Недригайлів.](https://romen-sula.org/wp-content/uploads/2018/10/Abarovskiy-Ivan-muzeum-673x400.jpg)
Ромен. Літературно-історичний альманах.
Публічне видання для популяризації історії та творчості мешканців міста Ромни та Роменського району Сумської області, Україна.
Другові та однодумцю. Простий портрет: і скромний, і відвертий. Доступний він. Флегматик, оптиміст. В досягненні мети- проникливий і впертий, А по життю завжди запеклий журналіст.
Іван Кирилович Абаровський народився в с.Білоярське Недригайлівського району Сумської області. Після закінчення Мелешківської восьмирічної школи в 1974-1977 роках навчався в Сумському сільськогосподарському технікумі, в 1981-1987